מחפשים הערכת נזקי מים ואש?

השאירו את הפרטים ואנו נחזור אליכם
  נזקי מים

  רטיבות

  הנזקים הנפוצים ביותר הנבדקים ע”י שמאי נזקים הינם נזקי רטיבות. רטיבות נוצרת כתוצאה מספיגה של מים בחומר נקבובי. חדירה של מים לחומר...

  נזקי צנרת

  נזקי צנרת הם בין הנזקים הנפוצים ביותר ומספר התביעות לחברות ביטוח בגין נזקי צנרת הם מהגבוהות ביותר. נזקי צנרת נובעים בדרך כלל...

  מים כלואים

  אחת התופעות הנפוצות בנזקי מים הינה היכלאות של מים בתשתית הרצפה. סוד ידוע הוא כי מים מוצאים את דרכם החוצה במרבית...

  נזילת מים מהשכן

  באחרונה, בדקתי רצף של נזקים בדירות מגורים, שנגרמו מנזילות מים מדירה שכנה, לרוב, מדובר מהדירה השוכנת ישירות מעל הדירה הנדונה. בחלק מהמקרים,...

  מומחה מטעם בית המשפט

  לעיתים, מונחות בפני בתי המשפט מספר חוות דעת שמאיות, אשר מטבע הדברים שונות הן זו מזו, ואף הפוכות במסקנותיהן. בפני בית...

  נזקי מים

  שמאי נזקים יודעים לספר כי נזקים הנובעים מדליפות מים מצנרת הדירה הם הנזקים הנפוצים ביותר בפוליסות לביטוח דירה. יחד עם זאת,...

  מחפשים הערכת נזקים בבניה והנדסה?

  השאירו את הפרטים ואנו נחזור אליכם

   שמאי מקרקעין

   שמאי מקרקעין הוא שמאי המוסמך לקבוע את שווי הנכס. כדי לבצע עסקת נדל”ן הוגנת ומוצלחת, הן עבור המוכר והן עבור הקונה, יש להיעזר בשירותיו של שמאי מקרקעין מקצועי. בשנים האחרונות, שוק הנדל”ן בישראל הוא אחד הצירים המרכזיים מבחינה כלכלית. בשל הפעילות הרבה בשוק הנדל”ן, גובר הצורך בשמאים העוסקים בתחום המקרקעין. שמאי מקרקעין מעריך את ערך הנכס על פי פרמטרים שונים, שעליהם נפרט בהמשך, וגם על סמך היכרות מעמיקה עם שוק הנדל”ן. שמאי מקרקעין הוא מומחה שעליו נשענות עסקאות רבות ואנשים רבים בוטחים בו ופועלים לפי הערכותיו. משרד יהושע סדן שמאים מטפל בכל סוגי עריכת השומות והדוחות. המשרד מסתייע בבעלי מקצוע מומחים בתחומם. מחפשים שמאי מקצועי? צרו קשר עם השמאי יהושע סדן, נשמח לעזור ולחלוק עמכם את הידע ואת הניסיון הרב שצברנו.

   שמאי ביטוח

   יהושע סדן נותן חוות דעת אך ורק למבוטחים ואינו עוסק במתן חוות דעת לחברות הביטוח. בעבר, עסק יהושע שנים רבות כשמאי מטעם חברות ביטוח, ועל כן הינו בקיא עד מאוד בדרכי פעילותן של חברות הביטוח, בהכרת פוליסות הביטוח על כל סוגיהן וגווניהן, בדרך בה חברות הביטוח מגיבות לחוות דעת של שמאי מטעמם ופעילות הכללית של טיפול בתביעות ביטוח. שמאי ביטוח צריך לבדוק את נסיבות המקרה ואת מהות האירוע, ולהגדירו עפ”י המושגים המפורטים בתנאי הפוליסה. השמאי בודק את המיגונים הקיימים ובודק את התאמתם לתנאי המיגון המפורטים בחוזה הביטוח. לעיתים, יש להיזקק לבדיקה של “הצעת הביטוח” שאותה הגיש המבוטח לחברת הביטוח לפני עשיית הביטוח, ואף לסקר הגנות שנעשה במקום ע”י מומחה מטעם חברת הביטוח.

   נזקי מים בין שכנים ואחריות ועד הבית

   נזילת מים או חדירת מים בשל איטום לקוי עלולה לפגוע גם בדירת השכנים. כאשר דירת השכנים נפגעת כתוצאה מנזילת מים שנגרמה בבית שלכם, עליכם לשאת בהוצאת התיקון ובמקרים מסוימים גם לפצות את השכנים על הנזק שנגרם. יהושע סדן, שמאי רכוש מומחה בשמאות נזקים, ידע להעריך את הנזקים ואת עלויות התיקון. חוות הדעת שייתן השמאי תסייע לכם לנהל משא ומתן עם השכנים על הנזקים ועל גובה הפיצויים. אם תיאלצו לבקש סיוע מבית המשפט, חוות הדעת תעזור לכם לבסס את התביעה. הזמינו שמאי מומחה כדי לחסוך הוצאות רבות. בעת קניית דירה חדשה מקבלן, בעת קנית דירה יד שניה, לאחר שיפוץ דירה, נזקי מים בין שכנים ועוד, מומלץ להזמין שמאי לבדיקת בדק בית. בבדיקה זו, יאתר השמאי נזילות מים ויבדוק אם מוצו כל האופציות למניעת נזקי מים.

   שמאות נזקי אש

   אירוע אש הינו אירוע חמור ורציני, עם השלכות קשות ונרחבות כלפי הרכוש שניזוק. נזק הנובע מאש מלווה כמעט תמיד בנזקים נלווים: נזקי חום, נזקי פיח, ריח עשן. חומרי הכיבוי ומי הכיבוי גורמים גם הם נזקים כבדים. לעיתים, עולים הנזקים כתוצאה מפעולות הכיבוי על הנזקים מאש השריפה. במהלך השריפה ומיד לאחריה, נוצרים נזקים לציוד חשמלי ואלקטרוני. נוצרים נזקים עקב תקלות חשמל ומי כיבוי. נוצר סיכון גבוה של היווצרות חלודה במוצרי מתכת כתוצאה מפיח. ריחות עשן חודרים לפריטים רגישים כגון: מוצרי ביגוד, מוצרי מזון ועוד. פריטים שחובה להחזיקם בקירור ניזוקים עקב הפסקת פעולת הקירור.

   שמאות נזקי מים

   נזקי מים הם הנזקים הנפוצים ביותר בנזקי רכוש. נזק מים הוא נזק רציני הדורש התייחסות דחופה ומיקצועית של שמאי נזקים. שמאי נזקים מנוסה מסוגל בדרך כלל לאתר את מקור הדליפה לפני שבוצעה חפירה ועבודות איתור. כיצד אפשר לחסוך בעבודות איתור מקור הדליפה? מה קורה למוצרי עץ במקרה של מגע עם מים? כיצד מתמודדים עם שרברבים שהתמנו ע”י חברת ביטוח בנושא נזקי מים? מה קורה אם תשתית החול מתחת לריצוף מלאה מים? ההחלטות בנושא טיפול בנזקי מים חייבות להיות מקצועיות והערכת הנזק חייבת להיות מבוצעת ע”י שמאי נזקים. נגרמו לך נזקים כתוצאה מדליפת מים מהשכנים? יש מה לעשות. התייעץ עם שמאי נזקים מנוסה.

   שמאות נזקי פריצה

   נזקים כתוצאה מפריצה נפוצים מאוד בדירות, במשרדים, בעסקים, בחקלאות ובכל רכוש שהוא. שמאי מומחה לנזקים נדרש לקבוע גם את אופן החדירה והיציאה, עליו לבדוק אם הרכוש עמד בתנאי הגנות כפי שנדרש בביטוח, אם היה ביטוח, וכן להמליץ על הגנות למניעה או צימצום הנזק של פריצה נוספת. שמאי נזקים מומחה נדרש להעריך רכוש שנגנב ואיננו. כיצד מוערך הנזק? מהו הרכוש שנגנב מהמקום ומה שוויו? כיצד ניתן להוכיח זאת? הניסיון והמקצועיות של השמאי יקבעו לעניין היקף הנזק באופן מכריע גם בבתי המשפט. לכן, מומלץ להזמין שמאי נזקים מומחה ומנוסה.

   שיווק באינטרנט שיווק באינטרנט