מחפשים הערכת נזקי מים ואש?

השאירו את הפרטים ואנו נחזור אליכם
  מכתבי תודה

  ויקטור וחנה דרור:

  “אנו מרגישים חובה נעימה להודות לך על הייצוג הנפלא והמיקצועי באופן הראוי לשבחים בתביעה שלנו.

  בפעולתך זו, הוכחת כי גם האזרח הקטן יכול להוכיח את צדקתו מול מערכת גדולה, חזקה ומשומנת.

  עזרת לנו מאוד! יהי רצון ותמשיך בעבודת קודש זו!”


  איטלקיה הקטנה:

  “תודה רבה לך על טיפולך המסור בנזקי השריפה ב”איטליה הקטנה”.

  הטיפול המסור והמעודד, הדייקנות והמקצועיות שלך היו לנו לעזר רב בתביעתנו.”


  עדנה דויק, משרדי עורכי דין:

  “הריני להביא לידיעתך כי בהסכמת ב”כ המבוטחת נדחתה התביעה נגד סהר חברה לביטוח בע”מ.

  רב תודות לך עבור חוות דעתך.”


  מיכל כהן:

  “ביקרתי באתרך על מנת להוסיף על כל דברי ההוקרה שכבר כתבו לקוחותיך ולבטא את הערכתי ותודתי לטיפולך המסור והמקצועי בענייני. אני מעלה כאן על הכתב את התרשמותי ממקצועיותך, אנושיותך, רגישותך והאופן המדהים בו פעלת לסייע בידי בהתמודדות המורכבת עת פרצה דליקה בביתי.

  תקצר היריעה מלתאר את גישתך הרגישה אשר שולבה במומחיות, עצה והכוונה, כמו גם ייצוגך הנחוש והמקצועי מול כל הקשיים עם חברת הביטוח, לרבות הכנת דו”ח מפורט וענייני.

  לא אחטא לאמת אם אדגיש את תרומתך המשמעותית לשקט והנחלה היחסיים, להם זכיתי לאחר תקופה של התמודדות עם משבר לא פשוט. סיימתי תוך פרק זמן קצר את עבודות השיקום תוך שעצותיך ליוו אותי לאורך כל הדרך. תהליך ההתדיינות עם חברת הביטוח הושלם על הצד החיובי, תודות למומחיותך וייצוגך.

  ישר כוח יהושוע.

  תודה ענקית!”


  מור אסתי ורוני:

  “ברצוננו להודות לך על הטיפול המהיר והמסור בתביעתנו.”

  איתכם באש ובמים, יהושוע סדן שמאים ומהנדסים - שמאות מדוייקת

  התנהלות משפטית ומקצועית

  יהושע סדן מתמנה רבות כשמאי מומחה מטעם בתי המשפט בכל רחבי הארץ.

  כל הערכות הנזקים במקום אחד

  חוות דעתנו כוללת את כל הדרוש: ציון הליקוים, עלות התיקונים, משך התיקונים והתוצאות הנילוות.

  ניסיון מוכח בתחום מעל 40 שנה

  יהושע סדן מומחה בעל ניסיון של למעלה מ-40 שנים, בעל מוניטין נרחב של שמאי רכוש יסודי ומדוייק.

  מדוע דווקא יהושע סדן?

  מתחילת דרכו כשמאי, לפני למעלה מ-35 שנה, אימץ יהושע סדן את דרכו כשמאי חסר פשרות, אשר חוות הדעת היוצאות תחת ידו הינן מדויקות, מיקצועיות, מנומקות ובהירות. כל השמאים והמהנדסים במשרד מחוייבים למסורת ארוכת שנים זו.

  כל חוות דעת של משרד יהושע סדן הינה מקצועית, מדוייקת, מציגה את המצב לאשורו, ומסוגלת לעמוד במבחנים המשפטים הקפדניים ביותר. (ראה פסקי דין לדוגמה).

  מדיניות זו נותנת את תוצאותיה: המחלוקת שבין הצדדים מצטמצמת למינימום, ולרוב מסתיימת ללא כל דיון משפטי.

  גם אם נוצר דיון משפטי, אזי בתי המשפט פוסקים פעם אחר פעם לטובת חוות הדעת שהוגשה ע"י המשרד.

  קראו עוד

  שמאות נזקי אש

  אירוע אש הינו אירוע חמור ורציני, עם השלכות קשות ונרחבות כלפי הרכוש שניזוק. נזק הנובע מאש מלווה כמעט תמיד בנזקים נלווים: נזקי חום, נזקי פיח, ריח עשן. חומרי הכיבוי ומי הכיבוי גורמים גם הם נזקים כבדים. לעיתים, עולים הנזקים כתוצאה מפעולות הכיבוי על הנזקים מאש השריפה. במהלך השריפה ומיד לאחריה, נוצרים נזקים לציוד חשמלי ואלקטרוני. נוצרים נזקים עקב תקלות חשמל ומי כיבוי. נוצר סיכון גבוה של היווצרות חלודה במוצרי מתכת כתוצאה מפיח. ריחות עשן חודרים לפריטים רגישים כגון: מוצרי ביגוד, מוצרי מזון ועוד. פריטים שחובה להחזיקם בקירור ניזוקים עקב הפסקת פעולת הקירור.

  שמאות נזקי מים

  נזקי מים הם הנזקים הנפוצים ביותר בנזקי רכוש. נזק מים הוא נזק רציני הדורש התייחסות דחופה ומיקצועית של שמאי נזקים. שמאי נזקים מנוסה מסוגל בדרך כלל לאתר את מקור הדליפה לפני שבוצעה חפירה ועבודות איתור. כיצד אפשר לחסוך בעבודות איתור מקור הדליפה? מה קורה למוצרי עץ במקרה של מגע עם מים? כיצד מתמודדים עם שרברבים שהתמנו ע”י חברת ביטוח בנושא נזקי מים? מה קורה אם תשתית החול מתחת לריצוף מלאה מים? ההחלטות בנושא טיפול בנזקי מים חייבות להיות מקצועיות והערכת הנזק חייבת להיות מבוצעת ע”י שמאי נזקים. נגרמו לך נזקים כתוצאה מדליפת מים מהשכנים? יש מה לעשות. התייעץ עם שמאי נזקים מנוסה.

  שמאות נזקי פריצה

  נזקים כתוצאה מפריצה נפוצים מאוד בדירות, במשרדים, בעסקים, בחקלאות ובכל רכוש שהוא. שמאי מומחה לנזקים נדרש לקבוע גם את אופן החדירה והיציאה, עליו לבדוק אם הרכוש עמד בתנאי הגנות כפי שנדרש בביטוח, אם היה ביטוח, וכן להמליץ על הגנות למניעה או צימצום הנזק של פריצה נוספת. שמאי נזקים מומחה נדרש להעריך רכוש שנגנב ואיננו. כיצד מוערך הנזק? מהו הרכוש שנגנב מהמקום ומה שוויו? כיצד ניתן להוכיח זאת? הניסיון והמקצועיות של השמאי יקבעו לעניין היקף הנזק באופן מכריע גם בבתי המשפט. לכן, מומלץ להזמין שמאי נזקים מומחה ומנוסה.

  שיווק באינטרנט שיווק באינטרנט