מחפשים הערכת נזקי מים ואש?

השאירו את הפרטים ואנו נחזור אליכם
  פסקי דין

  כל חוות דעת של משרד יהושע סדן הינה מקצועית, מדוייקת, מציגה את המצב לאשורו, ומסוגלת לעמוד במבחנים המשפטים הקפדניים ביותר. מדיניות זו נותנת את תוצאותיה: המחלוקת שבין הצדדים מצטמצמת למינימום, ולרוב מסתיימות ללא כל דיון משפטי.

  גם אם נוצר דיון משפטי, אזי בתי המשפט פוסקים פעם אחר פעם לטובת חוות הדעת שהוגשה ע”י המשרד.


  בית המשפט לתביעות קטנות תל אביב ת”ק 1671/04

  כבוד השופטת מיכל ברק נבו:

  “בתביעה שלפני מונה מומחה מטעם בית המשפט, מר יהושע סדן, להכריע במחלוקת שבין התובעת לחברת הביטוח בנושא הנזקים, שעל הנתבעת לפצות את התובעת בגינם, עקב שריפה שארעה בדירת התובעת בחודש אוגוסט 2003.

  חוות דעתו של המומחה מפורטת, מנומקת ובהירה ואני מאמצת את כל קביעותיו, מסקנותיו והמלצותיו, כמות שהן”.


  בית משפט השלום בנצרת, תיק אזרחי 1015/05

  כבוד השופט מ.נדל:

  “מהימנותו של השמאי מטעם הנתבעת – חוות דעתו ועדותו של שמאי הנתבעת מהימנים עלי ואני מקבל אותן במלואן ככל שהן מתייחסות לגורם הנזק.”


  בית משפט השלום בנהריה 7019/01

  כבוד השופט אליעזר שחורי:

  “אני מקבל את עמדת הנתבעים בחוות דעתו של השמאי יהושע סדן ודוחה את עמדת התובע בחוות דעתו של מר כהן וזאת מכיוון שעמדת הנתבעים מעוגנת במסמכים שהוחלפו בין הצדדים וחוות דעתו של המומחה מטעמם מתיישבת עם התמורה המוסכמת כפי שהיא משתקפת במסמכים הנ”ל.

  המומחה, מר סדן, המחיש את ממצאיו כראוי וערך את חוות דעתו על סמך מדידות שביצע והשוואה של אופן הביצוע לתוכניות”.


  בית המשפט המחוזי בנצרת ע”א 1159/05

  כבוד השופט האשם ח´טיב:

  “קביעותיו ומסקנותיו של בית המשפט מעוגנות ומבוססות היטב על חוות דעתו ועדותו של השמאי יהושע סדן, שבית המשפט החליט להעדיפם על חוות דעתו ועדותו של השמאי מטעם המערערים.”


  בית משפט השלום בנצרת ת”א 4445/05

  כבוד השופט ערפאת טאהא:

  “לעומת חוות דעתו של השמאי מטעם התובע, חוות דעתו של השמאי יהושע סדן הינה חוות דעת יסודית, מפורטת, מעמיקה ומאוזנת. השמאי יהושע סדן התייחס לטענותיו של התובע באופן מפורט, וניסה, עד כמה שאפשר, להתחקות אחר הנזק ולהעריך אותו בצורה מדוייקת ביותר. מדובר במומחה מטעם בית המשפט, שאין לו כל אינטרס בתוצאות ההליך, ועל כן יש לתת לחוות דעתו משקל רב בהערכת הנזק.

  במהלך חקירתו הנגדית הוצגו לשמאי יהושע סדן חשבוניות עבור רכישת ציוד מתאריכים שונים לאחר האירועים הראשון והשני. בהתייחסו לחשבוניות אלו הסביר השמאי, כי הן לא הועברו לעיונו לפני שסיכם את חוות דעתו, וכי אם היו מוצגות לו בזמן אמת, הוא יכול היה להתייחס אליהן בגוף חוות הדעת. בהתייחסו לחשבוניות גופן הסביר השמאי, כי חלק קשור לאירועים וחלקן הינו בגדר רכישות שוטפות רגילות. השמאי ציין ברוב הגינותו, כי אם החשבוניות היו מוצגות לו לפני כתיבת חוות דעתו, הוא היה משנה את הערכתו בסעיף ב’ בעמוד 7 מסכום של 3,500 ש”ח לסך של 7,000 ש”ח.

  לא מצאתי ממש בטענות הצדדים באשר ליתר ראשי הנזק שהוערכו על ידי מר סדן. כפי שפירטתי קודם, חוות דעתו של השמאי, מר יהושע סדן, הייתה מפורטת, מעמיקה ומאוזנת, ואינני רואה כל סיבה לסטות מן האמור בה, למעט בראש הנזק שעניינו ציוד משרדי כמפורט לעיל.”

  פסקי דין נוספים

  פס”ד ת-143-12 – המפקחת על רישום מקרקעין בתל אביב

  פס”ד ת”א 5901-01-10 בית המשפט המחוזי מרכז-לוד

  פס”ד ת”א 50402-10-13 בית משפט השלום ראשון לציון

  פסק דין ת”א 54218-11-14 – בית משפט השלום בפתח תקווה

  פסק דין ת”א 47932-06-14 – בית משפט השלום בתל אביב יפו

  איתכם באש ובמים, יהושוע סדן שמאים ומהנדסים - שמאות מדוייקת

  התנהלות משפטית ומקצועית

  יהושע סדן מתמנה רבות כשמאי מומחה מטעם בתי המשפט בכל רחבי הארץ.

  כל הערכות הנזקים במקום אחד

  חוות דעתנו כוללת את כל הדרוש: ציון הליקוים, עלות התיקונים, משך התיקונים והתוצאות הנילוות.

  ניסיון מוכח בתחום מעל 40 שנה

  יהושע סדן מומחה בעל ניסיון של למעלה מ-40 שנים, בעל מוניטין נרחב של שמאי רכוש יסודי ומדוייק.

  מדוע דווקא יהושע סדן?

  מתחילת דרכו כשמאי, לפני למעלה מ-35 שנה, אימץ יהושע סדן את דרכו כשמאי חסר פשרות, אשר חוות הדעת היוצאות תחת ידו הינן מדויקות, מיקצועיות, מנומקות ובהירות. כל השמאים והמהנדסים במשרד מחוייבים למסורת ארוכת שנים זו.

  כל חוות דעת של משרד יהושע סדן הינה מקצועית, מדוייקת, מציגה את המצב לאשורו, ומסוגלת לעמוד במבחנים המשפטים הקפדניים ביותר. (ראה פסקי דין לדוגמה).

  מדיניות זו נותנת את תוצאותיה: המחלוקת שבין הצדדים מצטמצמת למינימום, ולרוב מסתיימת ללא כל דיון משפטי.

  גם אם נוצר דיון משפטי, אזי בתי המשפט פוסקים פעם אחר פעם לטובת חוות הדעת שהוגשה ע"י המשרד.

  קראו עוד

  שמאות נזקי אש

  אירוע אש הינו אירוע חמור ורציני, עם השלכות קשות ונרחבות כלפי הרכוש שניזוק. נזק הנובע מאש מלווה כמעט תמיד בנזקים נלווים: נזקי חום, נזקי פיח, ריח עשן. חומרי הכיבוי ומי הכיבוי גורמים גם הם נזקים כבדים. לעיתים, עולים הנזקים כתוצאה מפעולות הכיבוי על הנזקים מאש השריפה. במהלך השריפה ומיד לאחריה, נוצרים נזקים לציוד חשמלי ואלקטרוני. נוצרים נזקים עקב תקלות חשמל ומי כיבוי. נוצר סיכון גבוה של היווצרות חלודה במוצרי מתכת כתוצאה מפיח. ריחות עשן חודרים לפריטים רגישים כגון: מוצרי ביגוד, מוצרי מזון ועוד. פריטים שחובה להחזיקם בקירור ניזוקים עקב הפסקת פעולת הקירור.

  שמאות נזקי מים

  נזקי מים הם הנזקים הנפוצים ביותר בנזקי רכוש. נזק מים הוא נזק רציני הדורש התייחסות דחופה ומיקצועית של שמאי נזקים. שמאי נזקים מנוסה מסוגל בדרך כלל לאתר את מקור הדליפה לפני שבוצעה חפירה ועבודות איתור. כיצד אפשר לחסוך בעבודות איתור מקור הדליפה? מה קורה למוצרי עץ במקרה של מגע עם מים? כיצד מתמודדים עם שרברבים שהתמנו ע”י חברת ביטוח בנושא נזקי מים? מה קורה אם תשתית החול מתחת לריצוף מלאה מים? ההחלטות בנושא טיפול בנזקי מים חייבות להיות מקצועיות והערכת הנזק חייבת להיות מבוצעת ע”י שמאי נזקים. נגרמו לך נזקים כתוצאה מדליפת מים מהשכנים? יש מה לעשות. התייעץ עם שמאי נזקים מנוסה.

  שמאות נזקי פריצה

  נזקים כתוצאה מפריצה נפוצים מאוד בדירות, במשרדים, בעסקים, בחקלאות ובכל רכוש שהוא. שמאי מומחה לנזקים נדרש לקבוע גם את אופן החדירה והיציאה, עליו לבדוק אם הרכוש עמד בתנאי הגנות כפי שנדרש בביטוח, אם היה ביטוח, וכן להמליץ על הגנות למניעה או צימצום הנזק של פריצה נוספת. שמאי נזקים מומחה נדרש להעריך רכוש שנגנב ואיננו. כיצד מוערך הנזק? מהו הרכוש שנגנב מהמקום ומה שוויו? כיצד ניתן להוכיח זאת? הניסיון והמקצועיות של השמאי יקבעו לעניין היקף הנזק באופן מכריע גם בבתי המשפט. לכן, מומלץ להזמין שמאי נזקים מומחה ומנוסה.

  שיווק באינטרנט שיווק באינטרנט